Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Bir direksiyonda üç şoför olmaz…

AK Parti Bursa milletvekili adayı ve eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, “Sandıktan istikrarı sağlayacak tek başına bir hükümet çıkarmalıyız. Bir direksiyonda üç kişi oturmaz” dedi.

29 Ekim 2015 Perşembe, 10:44
efkan ala

Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, 1 Kasım seçimleri öncesinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bursa’nın Yıldırım ilçesi Yavuzselim Mahallesi’nde gerçekleştirilen mitingde vatandaşlara seslenen Ala, 1 Kasım seçimlerinde Türkiye’nin istikrarı için sandıktan güçlü bir iktidarın çıkması gerektiğini ifade etti. “Bizden memnun olmayanlar da var” diyen Ala, “Halktan ve sandıkta yetki almadan, paralel yollardan, köşelerinde bir şeyler yazıp memleketi yönetmeye çalışanlar bizden memnun değil. Biz meydanlarda toplanan kardeşlerimizin memnuniyetinin esas alırız. Bizim için irade burada. Bunun dışında yüce rabbimizi biliriz ve kimsenin önünde boyun eğmeyiz. Sandıktan istikrarı sağlayacak tek başına bir hükümet çıkarmalıyız. Çünkü bir otobüse bindiğinizde direksiyon üç kişi kullanırsa o otobüs yol alamaz. Yol almadığını biz koalisyon dönemlerinde çok gördük. Problemleri çözemedikleri gibi başımıza problemli hükümetler olarak kaldılar. Ama bizim onlara ayıracak vaktimiz yok. Bizim Türkiye’nin geleceğine ve hedeflerine ayıracak vaktimiz var” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>