Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Benzin istasyonunda facia

Bursa’da, bir benzin istasyonunda saman dolu iki kamyon alev alev yandı.

22 Temmuz 2016 Cuma, 11:34
sdfgb

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde, bir benzin istasyonunda saman dolu iki kamyon alev alev yandı. Benzin pompalarına 5 metre mesafede yanan kamyonlar yürekleri ağızlara getirdi.

BENZİN İSTASYONUNDA FACİA 2 KAMYON İLE 1 MİNİBÜS YANDI
Yalıntaş Mahallesi’ndeki bir benzin istasyonundan yükselen dumanlar itfaiyeyi alarma geçirdi. Benzin istasyonunun LPG tanklarına sadece 5 metre mesafede bulunan saman yüklü iki kamyon ve bir minibüste çıkan yangın faciaya davetiye çıkardı. Alevler, itfaiyenin 5 araçla yaptığı müdahaleyle bir saatte kontrol altına alınabildi. Yaşanan sıcak saatlerin ardından ekipler sabahın ilk ışıklarına kadar soğutma çalışmalarını sürdürdü. Havanın aydınlanmasıyla beraber atlatılan tehlikenin boyutu da gözler önüne serildi. Saman yüklü iki kamyon ve yakınlarındaki bir minibüs tamamen küle dönerek kullanılamaz hale geldi.

BENZİN İSTASYONUNDA FACİA 2 KAMYON İLE 1 MİNİBÜS YANDI
Sabotaj iddiası
Vatandaşlar, yangından çok kısa bir süre önce bir otomobilin farlarını kapatarak olay yerinden hızla uzaklaştığını iddia etti. Emniyet, olayın bir sabotaj olup olmadığını araştırmaya başladı. Heyecanlı geçen gecede, alevlerin LPG tanklarına sıçramadan söndürülmesi ciddi bir facianın önüne geçti. Olayla alakalı tahkikat sürüyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>