Belluschi’yi ikna turları

1 yıllık mukavelesi uzatılan Tangocu’ya 2 yıllık bir teklif yapıldı. Takım kaptanlığı için söz verilen 32 yaşındaki oyuncuya ’Gel futbolu Bursa’da bırak’ önerisi de sunuldu.

15 Haziran 2015 Pazartesi, 08:23
bellus

Bursaspor’da Fernando Belluschi’nin takımda kalıp kalmayacağı en çok merak edilen konuların başında geliyor. Mukavelesinin bitmesiyle ayrılabileceğinin sinyallerini veren ancak sözleşmesindeki ’25 maç oynarsa anlaşması 1 yıl uzar’ maddesinden haberi olmayan Arjantinli yıldız önceki gün yönetimle bir toplantı yapmıştı. Sözleşmesinin uzatılmasıyla kafası oldukça karışan Belluschi için yeşil beyazlı yönetim soru işaretlerini gidermeye çalışıyor.

2 YILLIK MUKAVELE

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın da takımda ısrarla kalmasını istediği Belluschi’ye yapılan toplantıda önüne reddedemiyeceği teklifler sunulduğu öğrenildi. 1 yıl mukavelesi uzatılan Arjantinli yıldıza ilk olarak 2 yıllık bir sözleşme önerildi. Ardından profesyonelliğiyle her zaman örnek olan Tangocuya takım kaptanlığı için söz verildi. Bununla da yetinmeyen yeşil beyazlı yönetimin Arjantinli’ye son olarak ’Gel futbolu Bursa’da bırak’ teklifini de sunduğu bildirildi.

YOLA DEVAM EDECEK

Tangocunun kendisine önerilen bu şartlardan oldukça memnun kaldığı ve Ertuğrul Sağlam’ın da takımın başına geçmesiyle birlikte Bursaspor’da yola devam edeceği bildirildi. Bu arada Arjantinli yıldızın menajeri Fernando Hidalgo geçtiğimiz gün yaptığı açıklamalarla kafaları karıştırmıştı. Belluschi’nin takımdan ayrılmak istediğini belirten menajer Hidalgo bonservisi ücretsiz almak için uğraştıklarını belirtmişti.

Kaynak. Olay

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>