Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

Belluschi krizi iyice karıştı

Tangocu yönetime ayrılmak istediğini yenileyince ortalık karıştı

06 Temmuz 2015 Pazartesi, 10:45
bellus

Bursaspor’da Fernando Belluschi şoku yaşanıyor. Yeşil beyazlı yönetimin sözleşmesindeki ’25 maç oynarsa mukavelesi 1 yıl uzar’ maddesinden faydalanarak anlaşmasını 1 yıl uzattığı Tangocu, liglerin bitmesinin ardından Başkan Recep Bölükbaşı ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’la bir toplantı yapmıştı. O görüşmede yeşil beyazlı kulüpten ayrılmak istediğini belirten Arjantinli yıldızı Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ikna etmeyi başarmıştı.

AİLEVİ NEDENLER

Ardından ülkesine tatile giden Belluschi önceki gün yönetimin kapısını çaldı ve ayrılmak istediğini yeniledi. Yaşanan bu gelişmenin ardından olay tam anlamıyla arapsaçına döndü.

1 yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen ailevi nedenlerden dolayı Türkiye’den kopmak isteyen Belluschi’nin birkaç gün içerisinde menajeriyle birlikte Bursa’ya gelerek konuyu sonuçlandırması bekleniyor. Yeşil beyazlı yönetimin ve teknik heyetin bu görüşmede Belluschi’yi ikna etmek için uğraşacağı bildirildi.

O ZAMAN BONSERVİS GETİR

Çocuklarının okullarından kayıtları da aldıran Belluschi’yle yapılacak bu görüşmeden olumlu bir sonuç çıkmaz ise Bursaspor yönetiminin bonservis ücreti isteyeceği öğrenildi. Düşünülen rakam ise 3 milyon Euro…

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Belluschi’yi yeni sezon için en önemli kozlarından biri olarak göstermiş ve hatta Arjantinli yıldıza takım kaptanlığının verilmesi gündemdeydi. Bursaspor yönetiminin ayrıca bu toplantıda Belluschi’yi ikna için 1 yıl daha kontrat önereceği gelen haberler arasında.

Villereal kafasını karıştırdı!

Bursaspor’da Fernando Belluschi’nin durumu birkaç gün içerisinde netlik kazanacak. Arjantinli yıldızın bu süreçte değişken tavırlar sergilemesinin altında ise Villereal’in yattığı öğrenildi.

Tangocu’yu ısrarla kadrosuna katmak isteyen İspanyol kulübünün yeşil beyazlı kulübe 2,5 milyon Euro bonservis ödemeye hazır olduğu bildirildi. Bilindiği gibi Fernando Belluschi daha önce yaptığı açıklamalarda İspanya’da futbolcu oynama hayalinin olduğunu söylemişti.

Kaynak: Olay

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>