Son Dakika
21 Ekim 2016 Cuma

Bedeli ödenen her futbolcu satılabilir

Recep Bölükbaşı TRT Spor Futbol Günlüğü programına katıldı. Volkan Şen ve Şamil’e resmi teklif olmadığını anlatan Başkan Bölükbaşı, bedeli ödenen her oyuncunun satılabileceğini ifade etti.

25 Haziran 2015 Perşembe, 00:53
recep bölükbaşı

Ersin Düzen’in sorularını cevaplayan ve gündemi değerlendiren Bölükbaşı, “Yıldırım Demirören’e desteğimiz hala devam ediyor yarın destekleyeceğimiz aday Yıldırım Demirören’dir. Bursaspor’un menfaatleri nereyi uygun görüyorsa o yönde oyumuzu kullanırız ve biz istikrardan yanayız. Yıldırım Demirören ile kulübümüzün arası çok iyi ve ekibimle aldığımız ortak karar Yıldırım Demirören’dir.” dedi.

Transfer ve Timsah Arena konusuna da değinen Bölükbaşı, “Timsah Arena’da 7 güne kadar çimlenme gerçekleşecek ve sezonun ilk maçını orada oynayacağız. Takımdan ayrılanlar oldu ancak gidenlerin yerini doldurduk ve doldurmaya devam edeceğiz. Bakambu’ya İngiltere’den teklif var ancak satmayı düşünmüyoruz. Volkan Şen ve Şamil’e resmi teklifler yok ayrıca biz bu oyuncuları satmak istemiyoruz. Bedeli ödenen her futbolcu satılabilir, satmak istemesekte bu böyle.” dedi.

Kaynak: TRT Spor – Futbol Günlüğü

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>