Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Batalla’dan anlamlı ziyaret

26 Ocak 2016 Salı, 20:33
40009_on

Bursaspor’un Arjantinli yıldızı Pablo Batalla, Uludağ Üniversitesi’nde onkoloji bölümünde tedavi görmekte olan yeşil-beyazlı taraftar Samet Öner’i ziyaret ederek moral verdi.

Ziyarette oldukça mutlu olduğu gözlenen Samet yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Bütün düşünüp gelen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Kan konusunda da olsun yardım eden herkese Allah razı olsun. İnşallah herkesin desteği ile hastalığı yeneceğiz ve yeni stadyumda Batalla ile beraber tekrar şampiyonluk yaşayacağız. Batalla’yı zaten şampiyonluktan bu yana çok seviyordum. Kendisinin gelmesini çok istiyordum. Arkadaşlarımızın sayesinde geldi ve çok mutlu oldum. Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Arjantinli futbolcu Pablo Martin Batalla ise Samet’in enerjisinin yüksek olduğunu görmenin kendisini mutlu ettiğini ve en kısa zamanda kendisini stadyumda görmek istediğini belirtti.

Batalla ziyaretin ardından ise şu açıklamayı yaptı; “Samet’e destek vermek için geldik. İçeri girdiğimde açıkçası onu güçlü görmek, enerjisini yüksek olduğunu görmek beni çok mutlu etti. Umuyorum ki; bir dahaki görüşmemizi iyileşip aramıza döndüğünde stadyumda yapacağız. Biliyoruz ki; taraftarımız bizi her zaman koşulsuz şartsız destekliyor. Şimdi biz de taraftarımıza destek vermeye geldik. Güzel başarılara hep beraber yelken açacağız”

Batalla 18 numaralı ilk Bursaspor formasını Samet’e hediye etti.

40010_on 40005_on 40006_on

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>