Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Başkanlar Bursa sokaklarında bayramı böyle kutladı…

Türkiye’nin güçlenirken bir yandan da düşmanlarının boş durmadığını belirten Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Meydanı üç beş eşkiyaya bırakacak halimiz yok, meydanı bu halk doldurmalı” dedi.

29 Ekim 2015 Perşembe, 14:57
bisiklet

Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan Ak Parti Bursa İl Teşkilatı, bisiklet korteji düzenledi. İl Başkanı Cemalettin Torun ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin de aralarında bulunduğu 100 kişilik grup Fomara Meydan’dan Merinos’a kadar bisikletle gitti. Gruptaki herkes Türkiye yazılı kırmızı renkli eşofman giyerken, bisikletlerin hepsine AK Parti ve Türk bayrakları asıldı.
Cumhuriyetin önemini herkesin çok iyi anlaması gerektiğini belirten Torun, “Özellikle son günlerde gelişen olaylar karşısında birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmeliyiz. Biz milletçe bu birlik ve beraberliği muhafaza ettiğimiz müddetçe çok daha iyi noktalara geleceğiz” dedi.
Altepe ise, “Cumhuriyetin ilk yıllarında olduğu gibi tüm coşkuyu sokaklarımızda, caddelerimizde, çarşılarımızda yaşayalım. Buna bugünlerde çok ihtiyacımız var. Devletimize, bayrağımıza sahip çıkmamız gerekiyor. Türkiye bir yandan güçlenip dostlarını mutlu ederken, bir yandan da düşmanlarımız boş durmuyor. Bunun için meydanı üç beş eşkıyaya bırakacak halimiz yok. Meydanı halkımız doldurmalı. Sokakları Türk milleti doldurmalı” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>