Son Dakika
16 Ocak 2017 Pazartesi

Başkan Sarı güven tazeledi

09 Ağustos 2016 Salı, 13:23
BAŞKAN SARI GÜVEN TAZELEDİ

1326 Şehrimiz Bursa Derneği Başkanı Mustafa Sarı yapılan oylamada başkanlığa yeniden seçilerek güven tazeledi.
Tarihi Pirinç Han’daki dernek ofisinde yapılan 1326 Şehrimiz Bursa Derneği’nin olağan kongresine üyeler büyük ilgi gösterdi. Başkan Mustafa Sarı, “Demokrasimize, parlamentomuza, milletimize karşı 15 Temmuz gecesi başarısız darbe girişimini nefret ve şiddetle kınarken, bu kalkışmaya karşı göğsünü siper eden aziz milletimize şükranlarımı sunuyorum. Vatan aşkıyla yanan iyi niyetli güvenlik kuvvetlerimizi tebrik ediyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Genel kurul üyelerine derneğimizin kuruluşundan itibaren gösterdiği gayret için teşekkür ediyorum. Yeni projelerin yapılabilmesi için üyelerin kayıt işlemlerine hız verdik” diye konuştu.
Derneğin çocuklara, gençlere, engellilere, kadınlara, yaşlılara dezavantajlı gruplara yönelik geliştirici çalışmalar yapacağının altını çizen Sarı, “Evliya Çelebi’nin Bursa için söylediği ‘Velhasıl Bursa sudan ibarettir’ sözü meşhurdur. Biz de ‘1326 Şehrimiz Bursa Derneği projeden ibarettir’ diyoruz. Şu anki durum itibariyle doğru yerde, doğru zamanda, doğru üye çalışmalarıyla üye yaş ortalaması gençleştirildi. Eğitim seviyesi yükseltildi. Bu durumun derneğimizin yapacağı projelerde kalitenin yükseleceğini gösteriyor” dedi.
Tahmini bütçenin okunması ve oylanmasından sonra yönetim, denetim, disiplin kurulu üyeleri seçildi. Tek liste ile yapılan açık oylamada başkanlığa Mustafa Sarı tekrar seçildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>