Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

Başkan Edebali’den karşılama sürprizi

31 Ağustos 2015 Pazartesi, 20:13
YB (3)

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, belediye hizmet binası girişindeki danışmada vatandaşları karşıladı.

Şeffaf ve sosyal belediyecilik alanında önemli çalışmalara imza atan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali bu kez vatandaşlara hoş bir sürpriz yaptı. Belediye hizmet binasının girişindeki danışma masasına oturan Edebali, vatandaşları belediyeye girişlerinde karşılayarak, tek tek görüştü. Bir belediye başkanı tarafından, hizmet binası girişinde karşılanmanın çok güzel bir uygulama olduğunu söyleyen vatandaşlar Başken Edebali’yi kutlarken, Edebali de vatandaşlardan gelen talepleri ilgili birimlere aktardı. Her yaş grubundan vatandaşla görüşen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Bizim yerimiz, insanımızın olduğu yerdir. Hiç bir ayrıma tabi tutmadan, her insanımızı dinliyor ve hizmet üretiyoruz. Bugün de onlarca vatandaşımızla görüşüp, dinledik.” dedi.

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET
Yıldırım’ın yönetimine halkın katılımını önemsediklerinin altını çizen Başkan İsmail Hakkı Edebali, “Bu anlamda hayata geçirdiğimiz 444 16 02 numaralı Çağrı Merkezi ve sosyal medyadaki Çözüm Merkezi ile daha ulaşılabilir ve daha hızlı çözüm üreten bir belediye olduk” diye konuştu. Yıldırım Çözüm Merkezi’ne gelen öneri, istek ve şikâyetlere en kısa sürede çözümler üretilip geri bildirimlerde bulunulduğunun bilgisini de veren Başkan Edebali, “Belediyemizin faaliyet alanı dışında olan konularla ilgili olan talep ve istekler için de ilgili kurumlarla görüşüp çözüm üretiyoruz. Vatandaşlarımızın hak ettiği daha yaşanabilir Yıldırım hedefini gerçekleştirmek için sosyal belediyecilik çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.
YB (1)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>