Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Başkan Dündar muhtarlarla buluştu

08 Nisan 2015 Çarşamba, 00:38
BAŞKAN DÜNDAR MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ilçede görev yapan mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz ile birlikte Osmangazi Belediyesi Değirmen Park ve Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıda muhtarlarla bir araya gelen Başkan Dündar, Osmangazi Belediyesi olarak muhtarlarla her zaman diyalog halinde olduklarını söyledi. Muhtarların, mahallelerin sorunlarını aktarma ve yaşanan sıkıntıların giderilmesi noktasında önemli sorumlulukları olduğunu belirten Başkan Dündar, “Muhtarlarımız, mahallelerimizde vatandaşa en yakın kamu görevlileri. Vatandaşın sorunlarını, ihtiyaç ve taleplerini en iyi bilen kişiler. Muhtarlarımız bizim için çok değerli. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz toplantılar ile muhtarlarımız, mahallelerinde yaşanan sıkıntıları bizlere aktarıyorlar. Osmangazi Belediyesi olarak bizlerde mahallelerde yaşanan sıkıntıların giderilmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz” dedi.
Osmangazi’yi güzelleştirmek adına muhtarlarla koordineli bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Başkan Dündar, “Muhtarlarımızın vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunabilmelerini sağlamak geçtiğimiz yıl göreve yeni başlayan muhtarlarımıza teknolojik destekte bulunarak bilgisayar ve yazıcılar dağıttık. Muhtarlarımızın çalışma şartlarını iyileştirmek adına desteklerimiz devam ediyor. Kapımız muhtarlarımıza her zaman açık” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>