Son Dakika
22 Ekim 2016 Cumartesi

Başkan Dündar gençlerle spor yaptı

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın hafta sonları Karaman Ziraat Parkında düzenli olarak gerçekleştirdiği sabah sporunun bu haftaki konukları, Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü sporcuları oldu.

24 Mayıs 2015 Pazar, 21:00
dündar

Saat 08.00’da başlayıp yaklaşık 1 saat süren ve artık bir klasik haline gelen başkanla sabah sporuna olan ilgi her geçen gün artıyor. Karaman Ziraat Parkı’nda yer alan 900 metrelik parkurda, vatandaşlarla birlikte yürüyüş yapan Başkan Dündar’a bu haftaki sabah sporunda, Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü sporcuları eşlik etti. Sabah sporu sonrası sporcu ve hocaları ile birlikte fotoğraf çektiren Başkan Mustafa Dündar, “Belediye olarak Osmangazi’nin hemen her mahallesinde sosyal ve kültürel etkinlik alanlarının yanı sıra, spor tesisleri de inşa ediyoruz. Osmangazi’de yaşayan 7’den 70’e herkesi spor yapmaya davet ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>