Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Başkan Bölükbaşı’na “Yıldız futbolcular neden satıldı?” tepkisi

Bursaspor’un yıldız futbolcularının satılmasına tepki gösteren Yazıcı, Ertuğrul Sağlam’ın da sessiz kalmasının sebebini sordu.

21 Ağustos 2015 Cuma, 10:16
volkan fernanda bakambu ozan

Bursaspor eski başkan adaylarından ve Divan Kurulu üyesi Hayri Yazıcı, Bursaspor’da gelişen son transfer olaylarına büyük tepki gösterdi.

Başkan Recep Bölükbaşı’nı sert bir dille eleştiren Yazıcı şöyle konuştu: “Recep Başkan, sen Bursaspor’un değerlerini yok etmek için mi o koltuğa oturdun. Sen kulübün mallarını, yetiştirdiği kıymetleri satıyorsun. Sonunun ne olacağı belli olmayan yeni transferlere paraları yatırıyorsun. Bu nasıl bir yönetim tarzı? Bilinmeyene yatırım yapacağına bilinen ve garanti isimler olan Fernandao, Belluschi, Volkan Şen ve Ozan Tufan’a para vermek en mantıklısı değil miydi?”

NİYE TEPKİ VERMİYOR?

Bursaspor’un Bölükbaşı ile tam bir erozyona uğradığını ifade eden Yazıcı, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’a da sitemde bulunarak; “Eldeki değerler kaybedilirken neden susuyor, neden tepki göstermiyor? Daha önce böyle değildi. Konuşan, olaylara el koyan, yönlendirme yapan bir Ertuğrul Sağlam vardı. Divan Kurulu’nun da varlığını hissettirmesi lazım. Onlarca Başkan gelmiş geçmiş, Bursaspor’un malını satmamış, bu kadar çok futbolcuyu elinden kaçırmamış. Şimdi ise yaşananlara bakın. Korkunç bir yönetim zafiyeti var. Divan Kurulu’nun da bunları gündeme taşıması lazım. Bursaspor için gerçekten üzüntü verici bir dönemden geçiyoruz” dedi.

Kaynak: Bursahakimiyet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>