Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

Başkan ata bindi kız istedi

Kocakovacık köylüleri tarafından hayata geçirilen “Geçmişten Geleceğe Yörük Düğünü”ne katılan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, kültürel değerlerin yaşatılmasının önemine vurgu yaptı.

18 Mayıs 2015 Pazartesi, 17:12
başkan edebali

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali düğün alayına katılarak, ata bindi. Temsili düğünde oğluna kız isteyen babayı canlandıran Başkan İsmail Hakkı Edebali’ye AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı ve AK Parti Bursa milletvekili adayları Zekeriya Birkan ve Bennur Karaburun eşlik etti. Kültürel zenginliklerin yaşatılarak gelecek kuşaklara aktarılması için bu faaliyetlerin çok önemli olduğuna vurgu yapan Hakkı Edebali, “Hayatımızı geleceğe bakarak yaşarız. Ancak yarına doğru güçlü adımlar atabilmek için geçmişimizden güç almak zorundayız. Bu düşünceyle belediye olarak buna katkı sağlayacak etkinliklere destek oluyoruz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>