Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Başkan asfalt döktü

Osmangazi Belediyesi, ilçe genelinde yürüttüğü asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.

04 Aralık 2015 Cuma, 11:52
asfalt

Osmangazi Belediyesi, ilçe genelinde yürüttüğü asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.
Yazın eskimiş ve bozuk yolları asfalt dökerek yenileyen Osmangazi Belediyesi, ulaşımın daha kaliteli olması için çalışmalarına kışın da devam ediyor. Nilüferköy Mahallesi’nde BUSKİ tarafından yapımı tamamlanan alt yapı çalışmalarının ardından asfaltlama işlemlerini başlatan Osmangazi Belediyesi, bölgedeki 16 sokak ve 1 caddeyi asfaltladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, makinenin başına geçerek asfalt döktü. Dündar, vatandaşlara daha kaliteli ulaşım imkanı sunmak için mahallelerdeki cadde ve sokakları asfaltlamaya devam edeceklerini söyledi.
Dündar, “Yaz döneminde 4 yama ekibi, 2 kaplama ekibi ve freze makinesi ile Osmangazi’nin değişik bölgelerinde asfalt çalışmaları yürüttük. İlçemizdeki birçok mahallenin cadde ve sokaklarını yeniledik. Kış dönemi olmasına rağmen çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>