Son Dakika
21 Ekim 2016 Cuma

Başkan Altepe koltuğu kime bıraktı?

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin makamına oturan 6 yaşındaki Eda Mete çocuklar için yeni park alanları yapılmasını istedi.

21 Nisan 2015 Salı, 16:35
başkan

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Bursa’da da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin makamına ise Özel Balkabağım Anaokulu öğrencisi 6 yaşındaki Eda Mete oturdu.
Okul Müdürü Almıla Masatlı Özgün ve 6 arkadaşı ile birlikte tarihi belediye binasında Başkan Altepe’yi ziyaret eden Eda Mete, sembolik olarak başkanın koltuğuna oturarak talimat verdi. Belediye Başkanı Recep Altepe’den çocukların daha özgürce oynayabileceği parklar ve spor yapacakları alanlar isteyen Eda Mete ve arkadaşları başkana çiçek takdim ettiler.
Başkan Altepe de talimatı yerine getireceklerini söylerken, çocuklara ve gençlere büyük önem verdiklerini, başarılı sporcular yetiştirdiklerini ifade etti. Tüm çocukların bayramını kutlayan Altepe, bütün amaçlarının daha sağlıklı ve daha özgür gençler yetiştirmenin önünü açmak olduğunu kaydetti.

2

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>