Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Başkan Altepe: “Büyükşehir her zaman esnafın yanında”

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’da Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman esnafın yanında olduklarını söyledi.

25 Şubat 2016 Perşembe, 12:57
altepe

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Beşevler Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Koçoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle Büyükşehir Belediyesi yeni hizmet binasında bir araya geldi. Kentin gelişmesinde esnafın önemli rol üstlendiğini söyleyen Başkan Altepe, “Esnaf şehri Bursa’da her zaman esnafın yanındayız. Beşevler Küçük Sanayi Sitesi, önemli zanaatkârların bulunduğu bir merkez. Problemlerin çözülmesi bizim görevimiz. Altyapıdan çevre düzenlemesine kadar her konuda bölgedeki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Beşevler’in güçlü bir altyapısı olacak. Beşevler Küçük Sanayi Sitesi, derenin temizlenmesi ve rekreasyon alanlarıyla güzel bir yer olacak” diye konuştu.

Bölgedeki ihtiyaçların günden güne giderildiğini ifade eden Başkan Altepe, “Beşevler Küçük Sanayi Sitesi de Büyükşehir’in desteğini hissetmiş olacak. Bizler her zaman yanınızdayız” şeklinde konuştu.
Büyükşehir Belediyesi’nin bölgedeki hizmetlerinden mutluluk duyduklarını belirten Beşevler Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Koçoğlu da “Esnafa ve sanayiye desteklerinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizler de çalışmalarımızla Bursa’ya katkı koymaya devam edeceğiz” dedi. Ziyarette, bölgedeki tüm sıkıntılar ve çözüm önerileri konuşuldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>