Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Bakan ve AK Partili vekillerin adliyede büyük heyecanı…

AK Parti Bursa Milletvekilleri, düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Bu milletin bizden beklediği; güçlü, özgürlükleri merkeze alan, dünya ile yarışabilecek bir anayasadır” diye konuştu.

11 Kasım 2015 Çarşamba, 15:55
MAZBATA

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) 26. dönemde görev yapacak AK Parti Bursa milletvekilleri mazbatalarını törenle aldı. Bursa Adliye Sarayı Konferans Salonu’nda gerçekleşen törene milletvekillerinin yakınları büyük ilgi gösterdi.
Mazbata töreni sonunda konuşan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, demokrasinin sağlıklı geleceği adına 4 yıl Türkiye’ye hizmet vermek için çalışacaklarını söyledi. Müezzinoğlu, “Bu dört yıl, iktidarı ve muhalefeti ile Türkiye’nin temel sorunlarının çözümüne katkı sağlamasını temenni ediyorum. Bu milletin beklediği güçlü, özgürlükleri merkeze alan, dünya ile yarışabilecek bir Anayasaya ihtiyacımız var. İnşallah el birliğiyle bu Anayasayı milletimizin ortak değerlerini ve beklentilerini merkeze alan güçlü bir anayasa olur. Önümüzdeki süreçte iktidar partisi olarak bize düşen de 78 milyon ülke insanını yarınlarını bu günlerden daha iyi bir seviyeye getirmektir” diye konuştu.
Türkiye’nin 2023 hedefleri olduğunu bir kez daha hatırlatan Müezzinoğlu, “Bu hedeflere iktidarı ve muhalefeti ile yürüyeceğiz. Bir birine çelme takan değil, tam aksine birbirimize omuz veren destek veren, farklı projeleri üreten, demokrasinin güzel örneklerini gösteren bir dönem olmasını temenni ediyorum. Bursa’da Gerek MHP gerek CHP’den milletvekili seçilen arkadaşlarımızla Bursa’nın ortak geleceğine hep birlikte katkı sağlama arzusunda olduğumuzu belirtmek isterim” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>