Bakan Ala, sabah namazında sahaya indi…

Ak Partililer Bursa’da 18 ayrı koldan çalışıyor. Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala da sabah namazıyla seçim çalışmasına başladı. Tahtakale’de vatandaşlarla buluşup alışveriş yaptı

09 Ekim 2015 Cuma, 11:33
efkal ana

AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, bütün teşkilatlarla sabah namazıyla birlikte Bursa halkı ile buluşup yeni dönem hedeflerini anlattıklarını söyledi.
AK Parti Bursa teşkilatları ve milletvekili Adayları sahaya hızlı indi. Sabah erken saatlerde başlayan ve gece geç saatlere kadar süren programlarla, parti teşkilatı ve adaylar, şehrin her noktasında her kesimden Bursa halkı ile buluşuluyor. 17 ilçenin tamamında he gün gerçekleştirilen programlarla vatandaşlarla sıcak temas kurulan programlarda, AK Parti’nin seçim beyannamesi ve yeni dönemdeki hedefleri anlatılıyor.
“SIKILMADIK EL ÇALINMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ”
Konu hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, seçim beyannamelerinin açıklanmasıyla birlikte başlayan saha çalışmalarında Bursa halkının adaylarına ve teşkilat mensuplarına karşı her zaman olduğu gibi büyük ve sıcak bir ilgi gösterdiğini söyledi. Torun, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, eski İçişleri Bakanı Efkan Ala ve diğer adayların gerçekleştirdikleri programlarla 1 Kasım’a kadar Bursa’da sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacaklarını belirtti.
CUMA GÜNÜ DAVUTOĞLU BURSA’YA GELİYOR
Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun 16 Ekim Cuma günü saat: 14.00’te Gökdere Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan mitingine de işaret eden Torun, bütün Bursa halkını mitinge davet etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>