Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Bakambu transferinde şok komisyon…

Bursaspor yönetimi Bakambu transferinde menajere 400 bin Euro komisyon ödemiş. Futbolcu gelirken ödeme biliniyor da, satılırken komisyon tarihte ilk kez görülüyor.

22 Ocak 2016 Cuma, 09:00
bakambu

400 BİN EURO KOMİSYON VERİLDİYSE TARİHE GEÇERLER!

Yönetim şu an, hesapları inceliyor… Bende açık söyleyeyim nereden başlayacağımı bilemiyorum… Cedric Bakambu’yla başlayalım… Sezon başında 7,5 milyon Euro karşılığında Villarreal kulübüne transfer olmuştu. Bakambu’nun transferiyle ilgili iddia şu; bir menajer bu transferle ilgili kulüpten 400 bin Euro komisyon almış… Benim bildiğim, kulüpler transfer ettiği oyuncular için menajere komisyon öder. Bursaspor kulübü ise, piyasası, talibi olan kendi oyuncusunu satarken bile komisyon ödemiş. Eğer bu iddia doğruysa, bir ilke de imza atılmış olur. Bir yöneticiye dün bunu iddiayı sordum; “Evet biz de duyduk araştırıyoruz” cevabını verdi. Hadi bakalım, sonucu merakla bekliyoruz.

Kaynak. Orhan Güney

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>