Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Babalar çocuklarıyla pasta yaptı

29 Kasım 2015 Pazar, 16:29
20151129AW590440_01

Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği Baba-Çocuk Atölyesi’ne çocukları ile birlikte katılan belediye çalışanları renkli bir gün geçirdi. Pasta atölyesinde babalar çocuklarıyla lezzetli pastalar yaptı.
Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen Baba-Çocuk Atölyesi’ne katılan babalar bu haftasonu çocuklarıyla birlikte mutfağa girdi. Atölye kapsamında daha önceki haftalarda farklı etkinlikler gerçekleştiren babalar ve çocukları bu defa hünerlerini Nilüfer Belediyesi Dernekler Yerleşkesi Mutfağı’nda pasta yaparak gösterdi. Babalar ve çocukları önce pasta eğitimi aldı ardından öğrendiklerini uygulayarak birbirinden lezzetli pasta hazırlayarak evdekilere sürpriz yaptı.
Nilüfer Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte Nilüfer Belediyesi’nde çalışan babalar çocuklarıyla birlikte bir ay boyunca her haftasonu Baba-Çocuk Atölyesi’nde katılarak farklı konularda eğitim alıyor. Daha önceki haftalarda uçurtma yapımı ve drama eğitimleri verildi.

BABALAR ÇOCUKLARIYLA PASTA YAPTI BABALAR ÇOCUKLARIYLA PASTA YAPTI

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>