Son Dakika
26 Ekim 2016 Çarşamba

Aynı aileden 3 kişi öldürüldü…Bursa’da düğün evi cenaze evi oldu

Komşuları Hasan Küp tarafından anne ve babası ile birlikte evlerinin bahçesinde av tüfeği ile öldürülen Reva Gem’in 2 gün önce aynı bahçede oğluna sünnet cemiyeti yaptığı ortaya çıktı.

18 Ağustos 2015 Salı, 10:18
sünnet

Bursa’nın Orhangazi ilçesine bağlı Çakırlı Mahallesi’nde yaşanan cinayetin arkasından bir acı gerçek daha ortaya çıktı. Olayın yaşandığı bahçede iki gün önce Gem ailesi küçük oğulları Ali için sünnet cemiyeti düzenledi. At ile evinin bahçesine gelen Ali, babası Reva ve dedesi Ali Gem tarafından kucaklanarak karşılandı.
Cuma akşamı yapılan cemiyette davetlilere ikramlar yapılırken, cemiyete katılanlar gece boyunca eğlendi. Kimsenin böyle bir cinayet aklının ucundan bile geçmezken, cinayet günü ise Gem ailesinin evlerine gelen misafirlere ikram etmek üzere bahçeden meyve sebze toplamaya gittiği döndüklerinde ise saldırıya uğradıkları öğrenildi.
İki gün önce gülücükler ve eğlencenin olduğu bahçede, iki sonra ise gözyaşı ve öfke hakimdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>