Ayhan Salman'dan Tevfik Topçu'ya ziyaret

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, beraberinde il başkan yardımcıları ile birlikte MHP İl Başkanı Tevfik Topçu ve yönetimini ziyaret etti. 

SİYASET, 28 Ekim 2017 Cumartesi, 16:55
Ayhan Salman'dan Tevfik Topçu'ya ziyaret

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, İl Başkan Yardımcıları Mustafa Sayılgan, Oktay Çiçek, Hüseyin Ömer Aybar, İdris Berkcan ve Halide Serpil Şahin'le birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Tevfik Topçu'yu MHP il başkanlık binasında ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette iki başkan gündem konularını masaya yatırdı.
Başkan Salman, Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli ve parti teşkilatlarının FETÖ tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan 15 Temmuz ihanet girişimi ve sonrasında devletin bekası yönündeki tutumuna vurgu yaptı. Başkan Salman, ülkenin bölünmez bütünlüğüne, demokrasimize ve geleceğimize yönelik içerden ve dışarıdan her türlü müdahale ve girişime karşı MHP yönetiminin siyasi görüş farkı gözetmeksizin, politik çıkarları bir kenara bırakarak devletin bekası, ülkenin geleceği
için doğru adımlar attığını belirtti.

Başkan Salman, bölgesinde ve dünyada söz sahibi bir ülke haline gelen Türkiye'nin bu yükselişini hazmedemeyen iç ve dış mihrakların oyunlarına, Türkiye'de yaratılmaya çalışılan kriz ortamlarına karşın atılan sağlam adımların hükumetin, devletin ve milletin sağlam duruşu ile mümkün olabildiğine vurgu yaparak, şunları söyledi: "Türkiye, coğrafi konumu, genç, çalışkan ve üretken nüfusu ile her zaman büyümeye ve gelişmeye açık olmuştur. AK Parti hükumetleri ile birlikte de bu milletin güvenerek arkasından yürüyebileceği liderini bulması ile de güçlenmemiz kaçınılmaz oldu. Artık geçmiş dönemlerdeki gibi en küçük bir gelişmede ekonomisi çöken, krizlerle, darbelerle sindirilen bir ülke olmaktan çıkıp, yarınlarını uzun vadede planlayabilen, dünyada gündem oluşturabilen bir Türkiye haline geldik.

Burada milletimizin güveni ile sağlanan siyasi istikrarın önemi çok büyük. İnşallah hep birlikte ülkemizi daha ilerilere taşıyacağız. Bu yolda ortak bir menfaatte buluşabilmek çok önemli; Bu menfaatte gelecek nesillerimize daha güçlü bir Türkiye bırakmak olmalıdır. Adımlarını Türkiye'nin geleceği adına atan, bu
yolda elini taşın altına koyan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

GÜNDEM
Giresun'da ağır yaralanan asker şehit düştü
Giresun'un Doğankent ilçesi kırsalında terör örgütü PKK'ya yönelik süren operasyonlarda iddiaya g...
BURSA
Bursa'da kuş uçurtmuyorlar!
Bursa İl Emniyet Müdürlüğü sokak suçlarına savaş açtı. Güven timleri kılıktan kılığa girerek 8 ay...
YAŞAM
Bu köpeği bulana Antalya'da bir hafta tatil
Adana'da bir şirketin Pazarlama Müdürü İlhan İlbey, 10 gündür kayıp olan Kangal cinsi köpeğini bu...
SPOR
Beşiktaş'ın rakibi belli oldu
UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Beşiktaş'ın rakibi B36 Torshavn oldu.
MAGAZİN
Leman Sam'a sahnede şok!
Muğla Bodrum'da sahne alan ünlü sanatçı Leman Sam şarkı söylediği sırada bir sokak köpeğinin sahn...
MAGAZİN
Dakikada 1 milyon dolar kazandı
Kim Kardashian, kozmetik piyasasında da adından söz ettiriyor. TV yıldızı sadece sosyal medyadan ...