Ayhan Salman'dan Tevfik Topçu'ya ziyaret

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, beraberinde il başkan yardımcıları ile birlikte MHP İl Başkanı Tevfik Topçu ve yönetimini ziyaret etti. 

SİYASET, 28 Ekim 2017 Cumartesi, 16:55
Ayhan Salman'dan Tevfik Topçu'ya ziyaret

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, İl Başkan Yardımcıları Mustafa Sayılgan, Oktay Çiçek, Hüseyin Ömer Aybar, İdris Berkcan ve Halide Serpil Şahin'le birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Tevfik Topçu'yu MHP il başkanlık binasında ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette iki başkan gündem konularını masaya yatırdı.
Başkan Salman, Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli ve parti teşkilatlarının FETÖ tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan 15 Temmuz ihanet girişimi ve sonrasında devletin bekası yönündeki tutumuna vurgu yaptı. Başkan Salman, ülkenin bölünmez bütünlüğüne, demokrasimize ve geleceğimize yönelik içerden ve dışarıdan her türlü müdahale ve girişime karşı MHP yönetiminin siyasi görüş farkı gözetmeksizin, politik çıkarları bir kenara bırakarak devletin bekası, ülkenin geleceği
için doğru adımlar attığını belirtti.

Başkan Salman, bölgesinde ve dünyada söz sahibi bir ülke haline gelen Türkiye'nin bu yükselişini hazmedemeyen iç ve dış mihrakların oyunlarına, Türkiye'de yaratılmaya çalışılan kriz ortamlarına karşın atılan sağlam adımların hükumetin, devletin ve milletin sağlam duruşu ile mümkün olabildiğine vurgu yaparak, şunları söyledi: "Türkiye, coğrafi konumu, genç, çalışkan ve üretken nüfusu ile her zaman büyümeye ve gelişmeye açık olmuştur. AK Parti hükumetleri ile birlikte de bu milletin güvenerek arkasından yürüyebileceği liderini bulması ile de güçlenmemiz kaçınılmaz oldu. Artık geçmiş dönemlerdeki gibi en küçük bir gelişmede ekonomisi çöken, krizlerle, darbelerle sindirilen bir ülke olmaktan çıkıp, yarınlarını uzun vadede planlayabilen, dünyada gündem oluşturabilen bir Türkiye haline geldik.

Burada milletimizin güveni ile sağlanan siyasi istikrarın önemi çok büyük. İnşallah hep birlikte ülkemizi daha ilerilere taşıyacağız. Bu yolda ortak bir menfaatte buluşabilmek çok önemli; Bu menfaatte gelecek nesillerimize daha güçlü bir Türkiye bırakmak olmalıdır. Adımlarını Türkiye'nin geleceği adına atan, bu
yolda elini taşın altına koyan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

GÜNDEM
Feci kaza! Otomobil işçilere çarptı, 3 ölü...
Manisa'da meydana gelen trafik kazasında, bir otomobilin belediye park bahçe işlerinde çalışan iş...
SPOR
Derbi soruşturmasında flaş gelişme!
Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde meydana gelen olaylara ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında a...
BURSASPOR
Bursaspor'a çifte ceza!
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Kardemir Karabükspor maçının ardından Bursaspor Kulübü'ne sah...
BURSA
Dünya çocuklar Bursa'da buluştu
Dünya çocukları Osmangazi Belediyesi'nin Sukaypark Tesisleri'nde bir araya geldi.
BURSA
Uluabat Gölü'nde kontrol yetkisi Karacabey'de
Dünyanın en önemli sulak alanlarından biri olan ve ekolojik yöndende çok sayıda endemik bitki ve ...
EKONOMİ
Fast food devinden şok karar!
Fast food devinden şok karar! 500 tanesini kapatıyor.
11 yıl sonra ulaşan mektup vatandaşı şok etti
WhatsApp'ta paylaşılan bu mesaja dikkat
Türkiye'deki kullanıcılarını uyardı!
Bursa'da 23 Nisan'da acı olay!

En Çok Okunan Haberler