Son Dakika
26 Ekim 2016 Çarşamba

Arınç’tan Bursa’ya veda

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Başbakanın Bursa mitingi öncesi Gökdere’de Bursalılara veda etti.

16 Mayıs 2015 Cumartesi, 10:50
bülent arınç

Arınç, “Gökdere’deki bu heyecan 7 Haziran’da da yeni bir destan yazacağımızı Bursa’nın yeni başarılar ekleyeceğini gösteriyor. Sizlere güveniyoruz. Bu dönem ara veriyoruz. Sizleri temsil etmekten dolayı hayatımın en büyük şerefini yaşadım. Bunu bahşeden Bursalı kardeşlerime teşekkür ediyorum. Bu dönemde yeni milletvekillerimiz yeni bakanlarımız Bursa’yı temsil edecekler. Ben de Bursalı bir kardeşiniz olarak hayatımın son gününe kadar hep Bursa’nın, hem AK Parti’min hizmetinde olacağım” dedi.
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ise, “AK Parti hep milletten yana oldu. Milletle beraber yürüdük. Milletle beraber bu yolculuğa Bursa’nın liderliğinde devam edeceğiz. Nasıl kurucu genel başkanımıza sahip çıktıysa, onu Cumhurbaşkanı yaptıysa yeni Türkiye’de yeni Türkiye’nin yeni Başbakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile kalkınma, istikrar ve büyüme diyeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>