Arda için 100 milyon euro

Çin Süper Ligi ekiplerinden Şanghay SPIG ile Pekin Gouan takımlarının Arda Turan için 100 milyon euro’yu gözden çıkardı.

09 Şubat 2016 Salı, 13:19
arda turan

Lucescu’nun takımı Shakhtar’a Alex Teixeira için 50 milyon euro ödeyen Çinlilerin son hedefinin ise Arda Turan olduğu iddia edildi.Türkiye’den Mbia, Ersan Adem Gülüm veBurak Yılmaz’ı transfer eden Çinliler, şimdi de gözünü Arda Turan’a dikti.

İKİ ÇİN KULÜBÜ, ARDA’NIN PEŞİNDE

Çin basını, Çin Süper Ligi ekiplerinden Şanghay SPIG ile Pekin Gouan takımlarının Arda Turan’ın peşinde olduğunu iddia etti. Haberde iki ekibin Barça’dan Arda için fiyat istedikleri Katalan ekibinin henüz bir cevap vermediği belirtildi.

arda-turan-en-cok-olmak-istedigim-yerdeyim-1103082-664x354

100 MİLYON EURO

Pekin ve Shangai ekiplerinin Arda için 100 milyon euro barajını zorlayabilecekleri, 5 sezon için de Arda’ya toplamda 100 milyon euro gibi bir ödeme yapma konusunda istekli oldukları iddia edildi. İspanya cephesinden bu iddialara henüz bir cevap gelmemesi, akıllarda soru işareti bıraktı.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>