Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Osmangazi Koleji’nde resim sergisi heyecanı

18 Ocak 2016 Pazartesi, 13:30
1

Bursa Özel Osmangazi Koleji Ortaokulu öğrencileri, ‘Anadolu’nun ve Mezopotamya’nın Sırları’ adlı resim sergisi açtılar.

Özel Osmangazi Koleji’nin sanatçı ruhlu öğrencileri, bilgiyi sanatla birleştirerek Anadolu ve Mezopotamya’da Milattan önce hüküm sürmüş uygarlıkları tuallerinde işlediler. Sosyal bilgiler dersinde işledikleri konuları resim becerileriyle harmanlayan öğrenciler başarılı tablolar ortaya çıkardılar.

Ortaokul öğrencilerinin hazırladığı resim sergisi; öğrenciler, öğretmenler ve okulun eğitim yöneticisi Mehmet Demirbaş tarafından kurdelesi kesilerek ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Hazırlanan tablolarda neyin ifade edildiğini öğrencilere bir bir soran Mehmet Demirbaş, verilen cevaplar karşısında öğrencilerinden bir kez daha gurur duyarak başarılı çalışmalarından ötürü hepsini teker teker tebrik etti.

‘Anadolu’nun ve Mezopotamya’nın Sırları’ adlı resim sergisi kısa bir süre okulun sergi salonunda ziyaretçiler için açık kalacaktır.

2 3 4 5 6 8 10

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>