Son Dakika
27 Ekim 2016 Perşembe

Alişan, Çağla Şikel’e canlı yayında bakın ne dedi?

Her Şey Dahil programında Alişan ile Çağla Şikel arasında soğuk rüzgarlar esti.Alişan, Çağla Şikel’e ‘ 36 yaşında dulsun’ dedi!

03 Haziran 2015 Çarşamba, 11:30
alisan-cagla-sikele-36-yasinda-dulsun-dedi-fircayi-yedi-1031086-664x354

Show TV ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil programında Alişan ile Çağla Şikel arasında gergin anlar yaşandı. Alişan’ın Çağla Şikel’e söylediği sözler stüdyoda adeta soğuk rüzgarlar estirdi.

İkili arasındaki yaş muhabbettinin ardından Şikel, Alişan’ın ’37 yaşında iki çocuklu dul bir bayansın’ şeklindeki sözlerine karşılık ‘Neyse ne en azından iki çocuğum var. Sen?’ diye sordu.

‘Allah’ıma çok şükürler olsun ki benim nüfus kağıdımda ‘bekar’ yazıyor’ diyen Alişan’a Şikel, ‘Ne farkeder’ diye çıkıştı.

Bunun üzerine Alişan, ‘Seninkinde ‘dul’ yazıyor’ dedi.Alişan’ın bu sözü karşısında oldukça sinirlendiği görülen Çağla Şikel, ‘Bu konuyla ilgili espri yapman hiç hoş değil. Önce kendine bakacaksın sonra konuşacaksın. Benim burada asabımı bozmayacaksın, tepemenin tasını attırmayacaksın’ diyerek Alişan’a vurdu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>