Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Ali Ay’dan Hamzaoğlu açıklaması…

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu için konuştu

03 Mayıs 2016 Salı, 15:59
Ali-Ay-kimdir-Nereli-yasi-hayati-biyografisi-4069

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ile yarın bir görüşme yapacaklarını belirterek, “Bir problem olmayacağını umut ediyorum. Perşembe günü belki detaylı bir basın toplantısı yapılır ve yolumuza devam edilir” dedi.
Yeşil-beyazlı kulübün başkanı Ali Ay, Timsah Arena’dan loca alan UEDAŞ ile yapılan protokolün ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ile ilgili sorulan bir soruya Başkan Ali Ay, “Hamza hoca ile yarın konuşacağız. Bir problem olmayacağını umut ediyorum. Perşembe günü belki detaylı bir basın toplantısı yapılır ve yolumuza devam edilir” dedi.

”AYRILMAK İSTEDİĞİNİ İLETEN YA DA TALEP EDEN OLMADI”
Şu an için hiçbir futbolcularına teklif gelmediğini dile getiren Başkan Ay, “Herhalde herkes sezonun bitmesini bekliyor. Ayrılmak istediğini ileten ya da talep eden olmadı ama onlar da kendilerini biliyorlardır herhalde. Biz ekonomik olarak büyümek istiyoruz. Herkes küçülmek olarak algılıyor. Eğer ekonominiz eksiye gidiyorsa ve onu artıya çeviriyorsanız o bence büyümedir” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>