Son Dakika
21 Ocak 2017 Cumartesi

Ali Ağaoğlu’nun parasını saydı işten kovuldu

35 kez izlendi, 23 Mayıs 2016 Pazartesi

Sunucu Ekin Olcayto bir ay önce kadrosuna katıldığı CNN Türk’ten kovuldu.

Ekin Olcayto Ali Ağaoğlu nedeniyle CNN Türk’ten kovuldu
30 Nisan’da CNN Türk’te “Bazı Şeyler” isimli programı sunmaya başlayan Ekin Olcayto 23 gün sonra programdan kovulduğunu öğrendi.
Açıklamasında Ağaoğlu ile diyaloğu nedeniyle kovulduğunu açıklayan Olcayto, kararın kendisi için de sürpriz olduğunu söyledi.

“CEBİNİZDE NE KADAR PARA VAR?” SORUSU KIZDIRDI
İddiaya göre Olcayto’nun konuk olarak aldığı Ali Ağaoğlu’na “Cebinizde ne kadar para var” sorusunu yöneltmesi ve bu soru üzerine de ünlü işadamının cebindeki parayı çıkarıp Olcayto’ya saydırması kanal yönetimini rahatsız etti.

“REYTİNGLERİMİZ İYİ GİDİYORDU”
Olcayto, ayrılığına dair şu açıklamayı yaptı:

“CNNTürk’le yollarımız ayrıldı. Programla ilgili karar benim için de sürpriz oldu. Çünkü reytinglerimiz gayet iyi gidiyordu.

AĞAOĞLU İLE DİYALOG KOVULMA SEBEBİ OLDU
Bana gerekçe olarak, ilk programda Ali Ağaoğlu’yla yaşanan kısa bir diyalog söylendi. Programımız haber kanalında yayınlanan ama siyaset konuşulmayan bir programdı.

Hayatın öteki renklerini ekrana taşıyordu. Yeni bir açılımdı. Belki de bu açılım fikrinden vazgeçildi.

Aynı çizgideki işleri farklı mecralarda yapmaya devam edecegim. Baska bir TV kanalında yeni projelerle yakında görüşmek üzere.”

Etiketler:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>