Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Akhisar’a nefes aldıracak proje

İnegöl Belediyesi, Akhisar Mahallesi’ne meydan ve park kazandırıyor.

18 Temmuz 2016 Pazartesi, 12:53
AKHİSAR’A NEFES ALDIRACAK PROJE

İnegöl Belediyesi, Akhisar Mahallesi’ne meydan ve park kazandırıyor.
Mahallelerde çocuk oyun alanları, otoparklar ve koruluklar başta olmak üzere birçok projeyi hayata geçiren İnegöl Belediyesi, Park ve Bahçeler Müdürlüğü marifeti ile Akhisar’dayeni bir projenin daha startını verdi. İlham Sokak’ta bin 300 metrekare alan üzerinde planlanan çocuk oyun alanı, fitness alanı ve meydan düzenlemesi temmuz ayı itibariyle başladı. Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu, çalışmaları yerinde inceledi.
Kansu, “Birçok mahallede planlanan meydan düzenlemeleri ile hem mahallelere değer katıyor, hem de sosyal hayatı canlandırıyoruz. Bu noktada şehrimizin farklı noktalarında birçok meydan düzenleme çalışmasını hayata geçiriyoruz. Ayrıca şehri rahatlatacak dinlenme mekânları, otopark ve çocuk parkları yapıyoruz. Mesudiye Mahallesi Zencefil ve Betül Sokak’ta 36 araçlık yeni bir otopark ve çocuk oyun alanını halkımızın hizmetine sunmak için çalışmalara başlamıştık. Bugün de meydan, çocuk oyun alanı ve fitnes alanı projelerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Akhisar Mahallesi İlham Sokak’ta Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz çalışıyor” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>