Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

AK Parti Osmangazi’den örnek proje

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı Kadın Kolları Teşkilatı, ‘Kardeş Mahalle Yardım Projesi”ni, Osmangazi sınırları içerisinde yer alan Alacahırka ve Mehmet Akif Mahalleleri’nde başlattı.

19 Ocak 2016 Salı, 16:04
1

Toplamda 50 koli ihtiyaç malzemesi ve erkek, bayan, çocuk giyim malzemeleri AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı Kadın Kolları Teşkilatı Başkanı Sibel Bedir Kara ve Kadın Kolları Üyeleri tarafından belirlenen ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

Önümüzdeki dönemlerde “Kardeş Mahalle Yardım Projesi”ni tüm Bursa genelinde yaygınlaştırmak için çalışmalar yürüteceklerini kaydeden Kara, “Peygamber  Efendimizin (S.A.V)  “Komşusu açken tok yatan bizden değildir” hadisinden yola çıkarak böyle bir sosyal sorumluluk projesine start verdik. Bu doğrultuda bize destek olan herkese teşekkür ediyor ve projemizin hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Yardımlarımız birçok mahallede devam edecek” ifadelerini kullandı.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>