Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

AK Parti Osmangazi’den Muhtarlara destek

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, Osmangazi Muhtarlar Derneği Başkanlığı’na seçilen Alaşar Mahallesi Muhtarı İdris Aydın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

11 Mayıs 2016 Çarşamba, 11:41
fgghjklkhjghgf

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, Osmangazi Muhtarlar Derneği Başkanlığı’na seçilen Alaşar Mahallesi Muhtarı İdris Aydın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Osmangazi Muhtarlar Derneği’nde gerçekleştirilen ziyarette konuşan Yılmaz, muhtarların mahallere değer kattığını kaydetti. Osmangazi’nin çok büyük bir ilçe olduğunu ve bu yüzden muhtarlara büyük ihtiyaç duyduklarını ifade eden Yılmaz, “Muhtarlar bizim elimiz ayağımız. Muhtarlarımızla kucaklaşmak istiyoruz. Demokrasimizin temel taşı muhtarlarımızın her zaman yanındayız. Onlardan gelen talepleri önemsiyoruz. Hepimiz ülkemize hizmet için gayret gösteriyoruz” diye konuştu.
Geçtiğimiz günlerde görevi Ferruh Sevimgil’den devralan İdris Aydın ve yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunan Yılmaz, “Mahallerimizin meselelerinden anında haberdar olmak adına mahalle konseyleri kurduk. Muhtarlarımız da bu konseylerimizin en önemli parçaları” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>