Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

AK Parti Mudanya’da başkanlık heyecanı…İşte muhtemel isimler…

AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Erdal Kaya ve yönetim kurulunun genel merkezin talimatıyla istifasının ardından yeni başkan adayı belirleme süreci başladı.

22 Nisan 2016 Cuma, 14:56
akparti

Yavuz BAYRAKTAR/ gundembursa.com

AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Erdal Kaya ve yönetim kurulunun genel merkezin talimatıyla istifasının ardından yeni başkan adayı belirleme süreci başladı.
Erdal Kaya ve yönetiminin görevden alınması Bursa gündemine bomba gibi düşmüştü. Bu gelişmelerin ardından AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, Mudanya teşkilatına giderek inceleme başlattı. Gençlik Kolları ve Kadın Kolları’nın da katıldığı temayül yoklamasında muhtemel isimler belirlendi. Temayül yoklamasında öne çıkan isimlerden Arif Bayrak, Emin Küçük, Murat Ünal, Fatih Pulat’ın de yer aldığı isimler bugün Bursa İl Başkanlığı’na görüşmeye davet edildi. Bu isimlerle yapılacak görüşmenin ardından belirlenecek adaylar, AK Parti Genel Merkezi’ne gidecek. Genel Merkez’deki değerlendirme sonrasında Mudanya İlçe Başkanlığı’na yeni başkan atanacak. Başkanlığa getirilecek isim, yeni yönetim kurulunu belirleyecek.

Yorum

  1. atilla

    Nis 22, 2016 at 21:54

    dr.Ahmet murat ÜNAL Mudanyamız için ideal bir ilçe başkanı adayıdır her kulvarda mudanyamı mudanyalımı savunacak dürüst ilkeli politika anlayışı ile mudanyamızın gerçek kişiliğinin karakterinin sembolü olacak şimdiden hayırlı olsun

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>