Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

AK Parti Mudanya ailesi bayramlaştı

AK Parti Mudanya İlçe Başkanlığı Bayramlaşma Programı İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirildi.

07 Temmuz 2016 Perşembe, 13:53
4

AK Parti Mudanya İlçe Başkanlığı Bayramlaşma Programı İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirildi.

Programa AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal, önceki dönem Milletvekili İsmet Su, Bursa Büyükşehir ve Mudanya Belediyesi Meclis Üyesi Kadir Kahraman, Mudanya Belediyesi  Meclis Üyeleri Andaç Akengin ve Hasan Er, Mudanya Belediyesi eski meclis üyeleri, ilçe teşkilatı ve çok sayıda Mudanyalı da katıldı.

Bayramlaşma programında konuşan Başkan Murat Ünal, ‘’Öncelikle, şimdiye kadar ahirete irtihal eden tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet ve gazilerimize hayırlı ömürler diliyorum. On bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerifi idrak edip Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu hep beraber yaşıyoruz.

Bayramlar, bir yandan kardeşliğin, birliğin, beraberliğin ve paylaşmanın pekişmesini güçlendirirken, bir yandan da kırgınlıkları, küskünlükleri ve dargınlıkları sona erdirmek içinde vesile olmuştur.

AK Parti Mudanya ailesi olarak bizler, kavganın ve gerilimin değil, her zaman kardeşliğin, birliğin, beraberliğin, Mudanya’nın ve aziz Mudanyalı vatandaşlarımızın yanında yer aldık ve bu bundan sonrada aynı şekilde devam edecek. Bayramlaşma programına katılan teşkilatımıza, meclis üyelerimize, gönüldaşlarımıza ve halkımıza teşekkür ediyorum. Ramazan Bayramı’nın başta Mudanya olmak üzere tüm İslam alemi için barış, huzur ve getirmesini diliyorum.’’ dedi.

2 4 5

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>