Advincula Özlüce’de…

03 Ağustos 2015 Pazartesi, 01:24
LUIS ADVINCULA İLK ÇALIŞMASINI YAPTI YEŞİL-BEYAZLI TAKIMIN YENİ TRANSFERİ LUIS ADVINCULA İLK ANTRENMANINA ÇIKTI

Bursaspor ile yeni sözleşme imzalayan Perulu Luis Advincula Özlüce Tesisleri’nde ilk antrenmanına çıktı.
Advincula, sabah saatlerinde Özlüce Tesisleri’nde yardımcı antrenör Ersel Uzgur nezaretinde yaklaşık 1 saat süren bir antrenman yaptı. Perulu futbolcu ısınma hareketlerinin ardından tempolu koşularla antrenmanı tamamladı. Advincula akşam saatlerinde yapacağı antrenman ile günü tamamlayacak.
Cuma günü Almanya kampından dönen yeşil-beyazlı takım ise yarın akşam saatlerinde Özlüce Tesisleri’nde yapacağı antrenman ile 8 Ağustos Cumartesi günü Ankara’da Galatasaray ile oynayacağı Süper Kupa maçının hazırlıklarına başlayacak.

LEKHWIYA İLE HAZIRLIK MAÇI
Öte yandan yeşil-beyazlı takım 4 Ağustos 2015 Salı günü Katar ekiplerinden Lekhwiya SC ile Bursa Atatürk Stadyumu’nda hazırlık maçında karşı karşıya gelecek. Saat 20.00’da başlayacak olan karşılaşmada Bursa Atatürk Stadyumu’nun kapalı ve maraton tribünleri seyirci girişine açılacak ve taraftarlar mücadeleyi ücretsiz izleyebilecek.
LUIS ADVINCULA İLK ÇALIŞMASINI YAPTI YEŞİL-BEYAZLI TAKIMIN YENİ TRANSFERİ LUIS ADVINCULA İLK ANTRENMANINA ÇIKTI

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>