Son Dakika
22 Ekim 2016 Cumartesi

4 dana sattı bankaya gidince şok oldu

Bursa’da bir celep, sattığı 4 büyük baş hayvan karşılığında aldığı çek sahte çıkınca dünyası başına yıkıldı.

16 Eylül 2015 Çarşamba, 10:17
kurban-pazarinda-buyukbas-hayvanlar-tukendi-603836-664x354

Olay merkez Osmangazi ilçesi hayvan pazarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, hayvanlarını kurban bayramı için satmaya çalışan H.K., dikkatsizliğinin faturasını ağır ödedi. H.K. kendisinden 4 adet büyük baş hayvan almak için temmuz ayında gelen A.Ü. ile uzun pazarlıkların sonucunda 28 bin liraya anlaştı. 2 bin lira nakit ve 26 bin lira değerinde 2 aylık çek veren A.Ü., 4 büyük baş hayvanı da alarak olay yerinden uzaklaştı.
Yaptığı satıştan geri kalan 26 bin liralık çeki tahsil etmek bankaya giden H.K., çekin sahte olduğunu öğrendi. Dünyası başına yıkılan H.K., ne yapacağını kara kara düşünmeye başlarken soluğu polis merkezinde aldı. Kendisini dolandıranlardan şikayetçi olan H.K., faillerin biran önce yakalanmasını istedi.
Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlatırken, geçtiğimiz günlerde mali polis sahte çek ve sahte para konusunda celepleri uyarmıştı. .

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>