Son Dakika
16 Ocak 2017 Pazartesi

2019’da Nilüfer’de tarih yazacağız…

AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak, 2019 yerel seçimleri için çalışmaya devam ettiklerini söyleyerek, “1 Kasım’da 2 puanlara kadar inen farkı kapatarak, 2019’da Nilüfer’de tarih yazacağız” dedi.

28 Aralık 2015 Pazartesi, 11:30
Celil Çolak- 2

AK Parti Nilüfer İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 37. İlçe Danışma Meclisi Toplantısı, Plaza 16 Kongre ve Etkinlik Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak, 2019 yerel seçimleri için çalışmaya devam ettiklerini söyleyerek, “1 Kasım’da 2 puanlara kadar inen farkı kapatarak, 2019’da Nilüfer’de tarih yazacağız” dedi.
AK Parti Nilüfer İlçe Başkanlığı’nın 37. İlçe Danışma Meclisi Toplantısına, AK Parti Bursa Milletvekilleri; Zekeriya Birkan ve Hakan Çavuşoğlu, geçmiş dönem AK Parti Bursa Milletvekili İsmet Su, AK Parti Bursa İl Başkan Yardımcıları; Davut Gürkan, Orhan Aygün, Osmangazi Belediye Başkan Vekili Ünal Aksoy, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz katıldı.
“Bizler için aslolan davadır”
AK Parti Bursa Milletvekilleri Zekeriya Birkan ve Hakan Çavuşoğlu’nun da birer selamlama konuşması yaptığı toplantının açılışında konuşan AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak, AK Parti’nin 13 yıl boyunca başarıdan başarıya koştuğunu ifade ederek, “13 yıl boyunca başarıdan başarıya koşarak her girdiği seçimde oylarını yükselten AK Partimiz, 1 Kasım tarihinde de adını Türk siyasetine altın harflerle kazımayı başarmıştır. Bu başarı tepeden tırnağa AK kadroların eseridir. Ben, sen demeden ‘biz’ diyebilen dava insanlarınındır. Çünkü bizler için aslolan davadır. Bugünden sonra da böyle olmaya devam edecektir” şeklinde konuştu.
“Şahısların değil, halkın partisiyiz”
2015 yılı içerisinde Türk milletinin çok önemli iki sınav verdiğinin altını çizen Başkan Çolak, “Geçtiğimiz yıl boyunca ülkemiz ve milletimiz çok önemli iki sınavdan geçti. İlki esnasında sahneye koyulmaya çalışılan bir takım oyunlar, 1 Kasım’da tutmadı ve millet yeniden ‘istikrar’, yeniden AK Parti dedi. Millet, efendi olmak için gelenlere değil, hizmetkâr olmaya devam edeceklere ‘Evet’ dedi. Çünkü ‘AK Parti’ şahısların değil, halkın partisidir” diye konuştu.
“2019’da Nilüfer’de tarih yazacağız”
AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı olarak, Nilüfer’e konsantre oldukları dile getiren Celil Çolak, “Nilüfer’e konsantre olmuş durumdayız. Allah’ın izniyle önümüzdeki 2019 yerel seçimlerinde nilüfer’i ak belediyecilik ile tanıştıracağız. 1 Kasım’da 2 puanlara kadar inen farkı kapatarak 2019’da nilüfer’de tarih yazacağız. Bunu burada bulunan dava arkadaşlarımızla yapacağız. Milletin iradesinin tek belirleyici olduğu bir demokratik sistemin AK Parti döneminde hayat bulduğu gerçeği, bizi Nilüfer’de de eninde sonunda iktidar yapacaktır. Teşkilatım ve ben buna can-ı gönülden inanıyoruz” ded

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>