Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

2 kişiyi öldürdü, “çekmeyin devlet memuruyum” dedi

Bursa’da, boşandığı hemşire eşinin dini nikahla evlendiği adam ile oğlunu acil servis önünde kurşun yağmuruna tutan ambulans şoförü adliyeye sevk edildi.

21 Ekim 2015 Çarşamba, 17:55
acil cinayeti zanlisi

Olay, dün gece saat 01.30 sıralarında Çekirge Devlet Hastanesi acil servisi önünde meydana geldi. Bu hastanede hemşire olarak çalışan Fatma Y.’den bir süre önce ayrılan ambulans şoförü İ.G. (41), Ankara’dan Bursa’ya gelirken, Fatma Y.’yi arayarak, “Seninle konuşacağız, hastaneden ayrılma” dedi. Bunun üzerine Fatma Y, rapor alarak evine gitti. Eski eşini hastanede bulamayan İ.G., Fatma Y.’yi aradı. Hastaneye, hemşire Fatma Y.’nin dini nikahla evlendiği Muammer Kılıç (46) ile oğlu Muhammet Enez Kılıç (18) geldi. Buluştuktan sonra taraflar arasında tartışma çıktı. Belindeki tabancayı çıkaran İ.G., acil servis önünde baba ile oğlunu kurşun yağmuruna tuttu. Baba-oğul doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı.
Olayın ardından İ.G. polise teslim oldu. Emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen katil zanlısı, gazetecilere, “Çekmeyin. Ben devle memuruyum” diye çıkıştı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>