Son Dakika
22 Ekim 2016 Cumartesi

15 gündür susuz yaşıyorlar

Bursa’da kirasını ödeyemedikleri ve suyu kesik, tek odalı evde yaşam mücadelesi veren aile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yardım istedi.

09 Nisan 2015 Perşembe, 09:40
1

Merkez Yıldırım İlçesi Piremir Mahallesi’nde tek odalı evde, suları kesik olarak yaşamaya çalışan Kadak ailesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yardım istedi. 15 gün önce BUSKİ tarafından suları kesilen ve 6 aydır ev kirasını ödeyemeyen 3 çocuk babası Erol Kadak ve yüzde 44’er özürü bulunan Şengül Kadak çifti, yardım eli bekliyor. 300 lira engelli maaşlarının olduğunu, daha önce bir çok kez Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne müracaat ettikleri ancak bir yardım eli gelmediğini belirten 64 yaşındaki Erol Kadak ” 300 lira olan evimin kirasını karşılamak için yara bandı ve mendil satıyorum. Ancak yetiştiremiyorum.3 çocuk babasıyım. Harçlıklarını ve okul masraflarını karşılayamıyorum. Devlet büyüklerim ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yardım istiyorum. Buski tarafından suyum kesildi 600 lira borcum var. 15 gündür beri suyum yok suyu camiden ve sokaklardan alıyorum. Devlet büyüklerinden yardım eli bekliyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>