Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

10 milyon dolara bu hale geldi

Alkolsüz konsepti ile 10 milyon dolara yenilenen Bursa’nın en yeni oteli The Berussa Hotel, Uludağ Yolu’nda hizmete açıldı.

10 Mayıs 2015 Pazar, 13:18
0

Altın Koza Turizm Otelcilik Şirketi’ni sahip olduğu ‘The Berussa Hotel’ faklı hizmet anlayışı ve alkolsüz konsepti ile 10 milyon Dolara yenilendi. Eşsiz Uludağ ve Bursa manzarasına sahip otelin yenileme çalışmaları, 16 ayda tamamlandı. 4 yıldız kategorisinde 70 standart oda 4 suit, 1 double suit ile hizmet vermeye başlayan hotelin açılışında konuşan Altın Koza Turizm Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Çelik, “The Berussa Hotel, misafirlerinin memnuniyeti üzerine kurulmuş ve konuklarına mükemmel Bursa ve eşsiz Uludağ manzaralı odaları ile günün yorgunluğunu en rahat şekilde üzerinden atacak ferah ve huzurlu bir ortamda bulunmaktadır. Özel günler için dizayn edilen bahçe ve salonlarda toplantı organizasyonları ve özel kutlamalar, unutulmaz şekilde organize edilecek. The Berrussa Hotel yepyeni modern mimari ve kalitesiyle dizayn edilmiş yapısı ve alkolsüz hotel konseptiyle, aile sıcaklığı içinde misafirlerini karşılayacak” dedi.
BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, turizm sektörünün hızla geliştiğini belirterek Sabırer ve Belanay firmaları ile tekstil alanında başarılı olan Çelik ailesinin turizmde de başarılı olacağına inandığını ifade etti. Burkay Bursa’nı turizm alanında her geçen gün geliştiğine dikkat çekerek The Berussa Otel’inin de kentin turizm potansiyeline önemli katkı koyacağını sözlerine ekledi.
The Berussa Hotel Uludağ’a 20 kilometre, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelesine 23 kilometre, Yenişehir hava alanına ise 50 kilometre uzaklıkta olup dağ yolu üzerinde hizmet ve kalitesiyle misafirlerini ağırlamayı hedefliyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>